ďťż

Dwa Magiczne Filmy z Nicolasem Cagem

       

Odnoœniki


Dwa Magiczne Filmy z Nicolasem Cagem

Morfeusz_2005 - 2010-07-20, 10:25
W kinach pojawią się dwa tytuły, które powinny zainteresować fanów magii. W obu filmach wystąpi kultowy Nicholas Cage znany między innymi z "60 Sekund", "Skarb Narodów", "Next", czy choćby z "Ghost Rider".

Postaram się krótko opisać dwa filmy.

--------------------------------

"Polowanie Na Czarownice" - przewidywana premiera na świat to 7 października 2010.

Zagra w nim jak już wspominałem Nicholas Cage, który wcieli się w rolę Behmana, w XIV-wiecznego krzyżowca. Zagra wraz z Ronem Perlmanem, który wcieli się w Felsona. Aktor znanym jest przede wszystkim z filmu "Hellboy".

Krótki opis filmu
"Dzielni rycerze wracają do ojczyzny. Ku ich zdziwieniu panuje tam epidemia dżumy. Sprawcą tego jest prawdopodobnie czarownica. Razem będą musieli przetransportować dziewczynę oskarżoną o czary do jednego z klasztorów, aby tam ostatecznie została podana rytuałowi, który położy kres zarazie. Niestety w czasie drogi będą musieli nieoczekiwanie zmierzyć się z bardzo potężną i destrukcyjną siła"

--------------------------------

"Uczeń Czarnoksiężnika" - przewidywana premiera w Polsce to 30 lipca 2010.

W tym filmie Nicholas Cage wcieli się w rolę czarnoksieżnika Balthazara Blake'a. W filmie zagra także Monica Bellucci w roli Veronici.

Krótki opis filmu
"Akcja filmu rozgrywa się we współczesnych czasach w Manhattanie. Czarnoksiężnik próbuje obronić miasto przed silami zła, a dokładnie przed swoim dawnym mistrzem. Niestety po trudach jest świadom, że sam nie da rady położyć kres złu. Postanawia wyszkolić niczym nie wyróżniającego się chłopaka, aby ten pomógł mu w walce"

--------------------------------

To by było na tyle. Niestety nie znam polskiej premiery pierwszego filmu, ale kiedy wyszperam dokładną datę dam Wam od razu znać. Tak czy inaczej gorąco polecam oba tytuły.
Leo6 - 2010-07-20, 13:08
Hmmm te filmy, widziałem zwiastun tego drugiego. Mam zamiar się wybrać choćby na jeden na tyle chyba mi pozwolą moje fundusze. Wezmę Dzidkę za łeb i do Kielc znowu przed Anahi pojedziemy xDD
Nicholas Cage jest świetnym aktorem więc filmy na pewno będą dosyć ciekawe. Jeśli bym miał do wyboru na który pójdę to chyba wybrałbym film "Polowanie na czarownice" gdyż historia dzieje się w przeszłości i to dość odległej...Morfeusz_2005 - 2010-07-20, 20:27
Ja także widziałem zwiastun tego drugiego filmu. Ogólnie lubię filmy z tym aktorem. Jak zobaczę tutaj większe zainteresowanie to dodam kolejnego newsa z trailerami i dokładną datą premier, którą już znam.

Premiera tego pierwszego filmu w Polsce jest dość kosmiczna.m2reily - 2010-07-20, 20:49
Co do tego pierwszego filmu, to chętnie zobaczę Cage'a w roli rycerza. " Uczeń Czarnoksiężnika" widziałem zwiastuny, wydaje się być ok, tylko rola głównego bohatera jest coś dziwnie obsadzona. Poza tym wspomniano o Ghost Riderze. Cage już jest oficjalnie w obsadzie drugiej części czyli "Ghost Rider: Spirit Of Vengance".
Morfeusz_2005 - 2010-07-20, 20:53
Wiem, widziałem reżyserskie ujęcia z tego filmu i chętnie zobaczę go jeszcze raz w tej roli. Ale nie o nim temat. Chyba obejrzę ten drugi film.Phoebe03 - 2010-07-21, 18:20
Powyższe filmy zapowiadają się bardzo ciekawie. Zabrakło mi tutaj tylko jednej pozycji z kolejną magiczną ekranizacją pt. Harry Potter i Insygnia Śmierci cz.I z premierą 19 listopada.Charmed15 - 2010-07-23, 18:44
Być może obejrze drugi film " Uczeń Czarnoksiężnika ". Pierwszy nie zabardzo przypadł mi do gustu.

Sitedesign by AltusUmbrae.